BM copyright

O mnie

Witaj na mojej stronie fotograficznej!

Jest mi niezmiernie miło, że tu jesteś i że mogę podzielić się z Tobą moimi fotografiami. Od wielu lat patrzę na świat przez obiektyw mojego aparatu i fotografuję z pasją to, co kocham … przede wszystkim ludzi, ale także przyrodę, podróże małe i duże, moje miasto… W fotografiach zatrzymuję to, co dla mnie cenne i piękne: chwile, twarze, miejsca i nastroje…Odkąd stałam się mamą, zakochałam się w fotografowaniu dzieci i rodzin i zdałam sobie sprawę, że ulotność dzieciństwa i jego naturalne piękno można zatrzymać na dłużej jedynie w fotografiach.

Bea i Maksio

Z pasji poznawania świata zostałam geografem. Uwielbiam być w drodze, w ciągłym ruchu, kiedy wszystko, co mnie spotyka jest intensywne i ulotne zarazem. Moją wielką przygodą życia była półroczna podróż do Nowej Zelandii, dzięki której wszystkie inne miejsca na ziemi wydają się teraz całkiem bliskie!

Ja-01

Kilka lat temu, jako przewodnik warszawski, odkryłam także niezwykłe oblicze Warszawy, miasta, w którym się urodziłam, wychowałam i które jest moją piękną codziennością. Przez 2 lata uczęszczałam do Warszawskiej Szkoły Fotografii, która otworzyła mnie na niezwykłą różnorodność fotografii i nieskończone możliwości artystycznego wyrazu. Wciąż się rozwijam i wciąż poszukuję swoich życiowych kadrów.

Jednak przede wszystkim kocham ludzi, serdeczne spotkania, długie rozmowy, wzajemne inspiracje… I właśnie dzięki fotografii mam niezwykłą szansę odkrywać w nich piękno, nawiązywać relacje pełne zaufania i móc pokazywać to, co nie jest takie oczywiste, czasem ulotne, często niezauważone… piękne chwile i szczere emocje.

Jeśli chcielibyście mnie poznać i wypić ze mną herbatkę lub zaprosić do swojego świata i spotkać się na sesji fotograficznej, zapraszam gorąco do kontaktu! To będzie dla mnie wielka radość 🙂

OBRAZÓW KILKA o tym, czym jest dla mnie fotografia: