BM copyright

O mnie

Witaj na mojej stronie fotograficznej!

Jest mi niezmiernie miło, że tu jesteś i że mogę podzielić się z Tobą moimi fotografiami. Od wielu lat patrzę na świat przez obiektyw mojego aparatu i fotografuję z pasją to, co kocham … przede wszystkim ludzi, ale także przyrodę, podróże małe i duże, moje miasto… W fotografiach zatrzymuję to, co dla mnie cenne i piękne: chwile, twarze, miejsca i nastroje…Odkąd stałam się mamą, zakochałam się w fotografowaniu dzieci i rodzin i zdałam sobie sprawę, że ulotność dzieciństwa i jego naturalne piękno można zatrzymać na dłużej jedynie w fotografiach. Od trzech lat prowadzę także bloga Rodzina Mikołajka, w którym dzielę się swoją filozofią życia z moim maleńkim niepełnosprawnym synkiem Mikołajkiem i całą Mikołajkową drużyną.

Z pasji poznawania świata zostałam geografem. Uwielbiam być w drodze, w ciągłym ruchu, kiedy wszystko, co mnie spotyka jest intensywne i ulotne zarazem. Moją wielką przygodą życia była półroczna podróż do Nowej Zelandii, dzięki której wszystkie inne miejsca na ziemi wydają się teraz całkiem bliskie!

Kilka lat temu, jako przewodnik warszawski, odkryłam także niezwykłe oblicze Warszawy, miasta, w którym się urodziłam, wychowałam i które jest moją piękną codziennością. Przez 2 lata uczęszczałam do Warszawskiej Szkoły Fotografii, która otworzyła mnie na niezwykłą różnorodność fotografii i nieskończone możliwości artystycznego wyrazu. Wciąż się rozwijam i wciąż poszukuję swoich życiowych kadrów.

Jednak przede wszystkim kocham ludzi, serdeczne spotkania, długie rozmowy, wzajemne inspiracje… I właśnie dzięki fotografii mam niezwykłą szansę odkrywać w nich piękno, nawiązywać relacje pełne zaufania i móc pokazywać to, co nie jest takie oczywiste, czasem ulotne, często niezauważone… piękne chwile i szczere emocje.

Jeśli chcielibyście mnie poznać i wypić ze mną herbatkę lub zaprosić do swojego świata i spotkać się na sesji fotograficznej, zapraszam gorąco do kontaktu! To będzie dla mnie wielka radość 🙂

OBRAZÓW KILKA o tym, czym jest dla mnie fotografia: